II eliminacja do MŚ i ME-Puck

Wczoraj zakończyły się regaty o Puchar KS „Zatoka” Puck, będące jednocześnie drugą eliminacją do Mistrzostw Świata i Europy. Warunki były trudne, przez pierwsze dwa dni bardzo słabo wiało; tylko w sobotę przyszedł wiatr pozwalający cięższym zawodnikom usiąść na burtę (a nawet powisieć „w kolankach”!;)

I właśnie trzeciego dnia przekonałam się, że „się da”-będąc po raz pierwszy w złotej grupie wygrałam wyścig! Byłam bardzo zadowolona, ponieważ do tej pory tylko raz na eliminacji mi się to udało, na dodatek na jeziorze… no i zwycięzca akurat tego wyścigu okazał się nagrodzonym przez Starostę Puckiego oraz Wójta Gminy Puck piękną statuetką (klik!).

Na dodatek trzeba pochwalić nasz klubowy wyczyn, a mianowicie 4 MIEJSCA W PIERWSZEJ DZIESIĄTCE!

1. POL 978 Marcin Urbański CHKŻ Chojnice

2. LTU 358 Simonas Jersovas BANGPUTYS

3. POL 1450 Ola Melzacka YKP Gdynia

4. POL 1396 Adam Głogowski YACHT KLUB STAL Gdynia

5. POL 1467 Lidia Bochan KS „BAZA Mrągowo”

6. POL 1373 Damian Kosmalski CHKŻ Chojnice

7. POL 1549 Mateusz Ciechacki CHKŻ Chojnice

8. POL 1661 Mikołaj Staniul YKP Gdynia

9. POL 1576 Marcel Marciniak AZS Poznań

10. POL 1611 Bartosz Wałczyk CHKŻ CHOJNICE

 

A już w środę (w składzie Marcin Urbański, Damian Kosmalski, Michał Pilarczyk, Mateusz Ciechacki oraz ja, Karolina Knapik) jedziemy do Wenecji na Drużynowy Puchar Europy-Trofeo Marco Rizotti! Trzymajcie kciuki!:)

 

Skomentuj

Komentarze

  1. Trzymaliśmy kciuki. :) Jednak jak mogłaś nie podać swojego miejsca w artykule? No nie, żebym znalazł u ciebie błąd językowy. Nie zaczyna się zadania od „i”!

Dodaj komentarz

Adres elektroniczny nie będzie publicznie widoczny.

*

*