Zgrupowanie Reprezentacji NSKO

Witajcie! Nazywam się Karolina Knapik i żegluję na optymiście w Chojnickim Klubie Żeglarskim. Założyłam tego bloga z myślą o dzieleniu się z Wami ciekawymi (oraz tymi mniej) wydarzeniami związanymi z moją żeglarską przygodą. Oczywiście duży wpływ miał na to pan Piotr Winkowski, który zachęcił do pisania nie tylko mnie, ale również pozostałych kadrowiczów podczas wykładu o wizerunku zawodnika, odbywającym się na zgrupowaniu Reprezentacji NSKO (25-27.11.2011r.). Nie poradzilibyśmy też sobie bez pomocy pana Michała Dworakowskiego, który wszystkim (szczególnie panu Piotrowi:) wytłumaczył sprawy z blogiem powiązane.

W piątek wieczorem tuż po przyjeździe i kolacji zostały wręczone nominacje i kadrowe kurtki oraz odbył się wykład pana Mariusza Juszczaka. Następnego dnia  wczesna pobudka, rozruch, śniadanie i (przynajmniej przeze mnie) nie najlepiej wspominane testy sprawnościowe. Potem obiad, wykłady Arkadiusza Komorowskiego, Marka Karbowskiego i Mirka Laskowskiego oraz mój ulubiony, wykład Agnieszki Prusińskiej. Od początku do końca wiedziała co chce przekazać, a także opowiadała o temacie dla mnie najciekawszym-przygotowaniu kondycyjnym i żywieniu. W niedzielę odbyły się dwa ostatnie wykłady, w tym również  według mnie jeden z ciekawszych-”protest w praktyce”. Zostaliśmy podzieleni na trzy grupy, z których każda dostała sytuację zgodnie z jaką musiała wypełnić formularz protestowy. Świetnie się bawiliśmy i rywalizowaliśmy podczas rozpatrywania wyżej wymienionych protestów :)

Poznałam wiele „nowych” osób (przede wszystkim z grupy B), przekonałam się, że trenerzy nie są jednak tak straszni i mimo czasem nudnych wykładów świetnie się bawiłam. Mam nadzieję, że kolejne zgrupowanie w Pucku również będzie tak udane :)

Skomentuj

Komentarze

  1. Michasia

    wow, Karola, nie wiedziałam, że masz takie zajęcia!! :O ;P

  2. optymistka

    Ahh, te emocje na wykładach! „Ta więź!!” xd

Dodaj komentarz

Adres elektroniczny nie będzie publicznie widoczny.

*

*